Instagram - YourWaySK
Facebook - YourWaySK
Email - YourWaySK
Phone - YourWaySK
YouTube - YourWaySK
ВНП Словаччина

ВНЖ Словаччина та живність: легалізація в Європі на основі живністі

ВНЖ Словаччини на основі живності. Що таке живність Словаччини? Які вигоди?

Живність (živnosť) - це словацький аналог ФОП, тобто це особа яка має право офіційно працювати та находитись на території СР та Європи, як приватний підприємець та надавати свої послуги(навички).

Які переваги ВНЖ Словаччини?

 • 1
  Можливість працевлаштування у всіх країнах ЄС
 • 2
  Дозвіл на проживання на 2 роки з можливістю продовження та отримання Постійного місця проживання
 • 3
  Ваша сім'я отримує ВНЖ разом з Вами
 • 4
  Швидке оформлення ВНЖ
Консультація у нас - економія Вашого часу.

Що ви отримуєте під час ведення підприємницької діяльності?

 • ВНЖ Словаччини (prechodný pobyt) на тимчасове проживання на території Словаччини, з можливістю отримання такого дозволу для проживання цілої Вашої родини.

 • Право кредитування на основі ВНЖ в Словаччині з метою Вашої підприємницької діяльності.

 • Протягом першого року ведення підприємницької діяльності, Ви звільняєтесь від оплати податку з заробітної плати.

 • Страхування життя - це єдиний обов'язковий платіж (на сьогоднішній день це 85євро/міс) За законодавством у Вас є право розірвати договір із роботодавцем та обрати інше місце роботи без оновлення даних у відділі поліції.

Один із плюсів "живності" це простота продовження ВНЖ Словаччини.
Проживши 5 років з тимчасовим ВНЖ (Prechodný pobyt), Ви маєте право отримати постійний дозвіл на проживання (Trvalý pobyt).

Наша команда надає повний супровід під час оформлення на живність / ВНЖ Словаччини, вартість оформлення на сторінці послуги-додаткові послуги.

ВНЖ Словаччина: Що це таке і як отримати вид на проживання?

ВНЖ Словаччина - це дозвіл, який дозволяє іноземцям проживати та працювати в Словаччині на певний строк. Цей дозвіл надає резидентам право на доступ до основних послуг, таких як охорона здоров'я, освіта та соціальні пільги. ВНЖ Словаччина є першим кроком до отримання довічного проживання або громадянства країни.

Як отримати ВНЖ Словаччина?

Процедура отримання ВНЖ Словаччина включає кілька етапів і вимагає виконання певних умов. Основними критеріями для отримання ВНЖ є наявність законної підстави, наприклад, працевлаштування, навчання, сімейних зв'язків, підприємництва або інвестицій. Для отримання ВНЖ необхідно звернутися до відповідних органів міграційної служби, подати необхідну документацію або ж звернутись до нас.

Які є типи ВНЖ Словаччини?

 • Prechodný pobyt- тимчасове місце проживання.
Надає Вам право подорожувати, та знову повертатись в Словаччину. Також Ви отримуєте право на навчання у середніх та вищих навчальних закладах Словаччини. Студент має право отримати побит на термін до 5 років, тобто на весь період навчання.

Видається тимчасове місце проживання з метою:
- Освіти
- Працевлаштування
- З метою об‘єднання сім‘ї
- в комерційних цілях

 • Trvalý pobyt - постійне місце проживання.
Перший раз видається максимум на 5 років, з можливістю продовження на невизначений термін по запиту. Надає Вам право знаходитись на території Словаччини, та подорожувати за її межі, до моменту закінчення терміну ПМП. При отриманні ПМП Вам надається статус довгострокового резидента ЄС.

Які переваги ВНЖ Словаччина?

Отримання ВНЖ Словаччина відкриває перед іноземцями ряд переваг і можливостей. Одна з головних переваг - це можливість працювати та отримувати дохід в Словаччині без обмежень. Також ВНЖ Словаччини дозволяє отримати доступ до якісної медичної допомоги, освіти та інших соціальних послуг. Резиденти з ВНЖ мають право на безкоштовний в'їзд та виїзд з країни протягом дійсного терміну ВНЖ. Крім того, ВНЖ є першим кроком до отримання громадянства Словаччини.

Отримати ВНЖ Словаччина - це можливість отримати легальний статус резидента цієї країни, забезпечити собі більш стабільне майбутнє та відкрити нові перспективи.
© 2017 www.yourwayslovakia.com
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava.
8:00-22:00
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ -
ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ!
Після закінчення Словацьких ВНЗ Ви отримуєте диплом європейського зразка, який визнається у всіх країнах світу