Instagram - YourWaySK
Facebook - YourWaySK
Email - YourWaySK
Phone - YourWaySK
YouTube - YourWaySK

Навчання в Словаччині після 11 класу

7 РОКІВ ДОСВІДУ ТА СОТНІ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ


-БЕЗ НМТ
-ЄВПРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ
-ОФОРМЛЕННЯ ВНП
Your Page Title

Переваги навчання в Словаччині після 11 класу:

навчання в словаччині

Міжнародне визнання: Ви отримаєте вищу освіту, яка буде міжнародно визнана і дозволить вам працювати не тільки в Словаччині, але й у будь-якій країні світу.

Різноманітність програм: У Словаччині є широкий вибір програм для навчання в Словаччині після 11 класу, включаючи бакалаврат, магістратуру, докторську програму, професійні курси та інші.

Низькі вартості: Навчання в Словаччині після 11 класу дає можливість 5 років безкоштовно навчатися у всіх державних ВНЗ Словаччини. В порівнянні з іншими європейськими країнами, прожиття в Словаччині є відносно низькою, що робить її доступною для більшої кількості студентів.

обучение в словакии
навчання в словаччині після 11 класу
безкоштовне навчання в словаччині

Можливість отримати стипендію: У Словаччині існують різні програми стипендій для студентів, які можуть допомогти вам фінансово під час навчання.

Набір на 2024 рік ще триває!
Консультація у нас - економія Вашого часу.

СПИСОК ВНЗ ДЛЯ НАВЧАННЯ В СЛОВАЧЧИНІ ПІСЛЯ 11 КЛАСУ

ПРЯШІВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ У ПРЯШЕВІ

Філософський факультет, Факультет менеджменту, Факультет гуманітарно-природничих наук, Педагогічний факультет...

КОШИЦЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Інженерно-будівельний факультет, Факультет електротехніки та комп'ютерних наук, Факультет гірничої справи, екології, менеджменту та геотехнологій, Факультет машинобудування...

УНІВЕРСИТЕТ ПАВЛА ЙОЗЕФА ШАФАРИКА

Факультет природничих наук, Факультет філософії, Факультет державного управління, Факультет права...

УНІВЕРСИТЕТ КОМЕНСЬКОГО В БРАТИСЛАВІ

Педагогічний факультет, Природничий факультет у Братиславі, Факультет електротехніки та інформатики в Братиславі, Факультет електротехніки та інформаційних технологій...

СЛОВАЦЬКИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ У НІТРІ

Факультет агробіології та харчових ресурсів, Факультет європейських студій та регіонального розвитку, Факультет економіки та менеджменту, Факультет центральноєвропейського навчання...

ТРНАВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ КИРИЛА І МЕФОДІЯ

Філософський факультет, Факультет ЗМІ...

СЛОВАЦЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ В БРАТИСЛАВІ

Інститут менеджменту, Будівельний факультет, Факультет електротехніки та інформатики, Факультет архітектури та дизайну, Матеріал-технологічний факультет в Трнаві...

КАТОЛИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ В РУЖОМБЕРКУ

Філософський та педагогічний факультети, Медичний факультет, Факультет менеджменту в місті Попрад...

УНІВЕРСИТЕТ МАТЕЯ БЕЛА

Економічний факультет, Факультет філософії, Факультет політичних наук і міжнародних відносин, Факультет права...

Навчання в Словаччині після 11 класу без ЗНО. Міф чи реальність?

Навчання в Словаччині після 11 класу - YourWaySK
YourWaySK
У сучасному освітньому середовищі, де конкуренція за місця в українських вишах стає все більш жорсткою, багато випускників 11-го класу задумуються про альтернативні можливості навчання. І однією з таких можливостей є навчання в Словаччині після 11 класу. Але чи справді можна вступити до словацьких університетів після 11 класу без ЗНО? Давайте розберемося.

На перший погляд може здатися, що відсутність результатів ЗНО є справжньою перепоною для вступу до закордонних університетів. Однак, на щастя, це не стосується університетів у Словаччині. Результати ЗНО не мають значення для вступу до словацьких вищих навчальних закладів, що відкриває нові перспективи для українських абітурієнтів.

Отже, за якими критеріями ви можете почати навчання в Словаччині після 11 класу? Найчастіше зарахування відбувається на основі оцінок за 8-11 класи. Тобто, успішність у школі грає важливу роль при вступі до словацьких університетів. Важливо відзначити, що не варто лякатися, якщо ви маєте кілька "6" з якихось предметів. Це не означає, що вас нікуди не приймуть. Система вступу в Словаччині більш гнучка і більшу увагу приділяється загальній успішності студента.

Ще одна хороша новина навчання в Словаччині після 11 класу - на більшість факультетів словацьких університетів можна вступити без вступних іспитів. Це робить процес вступу більш доступним та спрощеним для українських абітурієнтів. Наші консультанти з YourWaySK допоможуть вам підібрати факультет з урахуванням ваших побажань та нададуть вичерпну інформацію щодо процесу навчання в Словаччині після 11 класу.
Таким чином, навчання в Словаччині після 11 класу без ЗНО - це реальність, яка відкриває нові можливості для українських студентів.
Відважуйтесь на нові виклики та розгляньте словацькі університети як альтернативу для вашого подальшого навчання в Словаччині після 11 класу. Звертайтесь до нас для отримання консультації та підтримки у процесі вступу. Разом ми зможемо здійснити вашу мрію про навчання в Словаччині після 11 класу!
Відповідь на ваші запитання та всю необхідну інформацію ви зможете отримати, звернувшись до нашого консультанта. Не втрачайте надію та дайте собі шанс на якісну освіту за кордоном. Вступайте до словацьких університетів після 11 класу і реалізуйте свій потенціал!
© 2017 www.yourwayslovakia.com
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava.
8:00-22:00
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ -
ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ!
Після закінчення Словацьких ВНЗ Ви отримуєте диплом європейського зразка, який визнається у всіх країнах світу