Instagram - YourWaySK
Facebook - YourWaySK
Email - YourWaySK
Phone - YourWaySK
YouTube - YourWaySK

ТРНАВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ КИРИЛА І МЕФОДІЯ

Навчання в Словаччині - Трнава
Безкоштовне навчання в Словаччині - Трнава
Обучение в Словакии - Трнава
Трнавський університет Кирила і Мефодія (TUK) -

це видатний вищий навчальний заклад, розташований у мальовничому місті Трнава в Словаччині. Університет був заснований у 1992 році і названий на честь двох великих слов'янських вчених - святих Кирила і Мефодія.
TUK відомий своєю академічною прекрасністю та різноманітними програмами, що пропонуються. Університет надає можливість отримати бакалаврат, магістратуру та докторські ступені у різних галузях, таких як гуманітарні науки, соціальні науки, економіка, природничі науки та інші.
Завдяки висококваліфікованому викладацькому складу та сучасній інфраструктурі, TUK приваблює студентів з усієї країни та з-за кордону. Університет сприяє розвитку наукових досліджень та інноваційних проектів, співпрацюючи зі світовими університетами та промисловими партнерами.
Крім академічних досягнень, TUK також підтримує багатогранний студентський життя. Студенти можуть долучитися до різних клубів, спортивних команд та студентських організацій, що сприяє їхньому особистісному розвитку та творчому виявленню.
Трнавський університет Кирила і Мефодія є важливим центром освіти, науки та культури в регіоні. Він продовжує залучати талановитих студентів та створювати стимулююче середовище для розвитку інтелектуальних здібностей та інноваційного мислення.

Факультети

© 2017 www.yourwayslovakia.com
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava.
8:00-22:00
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ -
ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ!
Після закінчення Словацьких ВНЗ Ви отримуєте диплом європейського зразка, який визнається у всіх країнах світу